Pełnomocniczka Kongresu Kobiet / Olsztyn 2016

Monika Falej
MONIKA FALEJ – prawniczka, Wydział Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od 1997 roku działa aktywnie w organizacjach pozarządowych. Współtwórczyni i dyrektorka Olsztyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, współtwórczyni Olsztyńskiego Centrum Wolontariatu SPINACZ. Trenerka, posiada certyfikat I stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, którego jest członkinią. Ekspertka w obszarze organizacji pozarządowych, szczególnie w zakresie aspektów prawnych, wolontariatu i współpracy z samorządem. Autorka podręcznika „Efektywne zarządzanie wolontariatem”, „ABC Wolontariatu”. Społeczna Pełnomocniczka Równego Traktowania Kobiet i Mężczyzn przy prezydencie Miasta Olsztyn. Miłośniczka nurkowania.

monika.fika.olsztyn@gmail.com