Nabór na warsztaty z zakresu równego traktowania

Dodano: 7 stycznia 2015

Warsztaty z zakresu równego traktowania - nabór

Uwaga uwaga! Ogłaszamy nabór!

W ramach projektu "Silne razem!" współfinansowanego z Funduszy EOG Stowarzyszenie Kongres Kobiet wraz z organizacją partnerską "Centre for Gender Equality" z Islandii organizuje dwudniowe warsztaty z zakresu równego traktowania.

Warsztaty są przeznaczone dla już praktykujących trenerek i trenerów, wykładowczyń i wykładowców akademickich. Ich celem będzie wyposażenie uczestniczek i uczestników w wiedzę i umiejętności pozwalające na prowadzenie zajęć z zakresu przeciwdziałania dyskryminacji ze względu na płeć, promowania postaw tolerancji, podejmowania działań względem mowy nienawiści w mediach, a także jej zwalczania.

Szkolenie odbędzie się w dniach 29-30.01.2015 w siedzibie Stowarzyszenia Kongres Kobiet.

Językiem wykładowym będzie język angielski.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany, prześlij swoje CV na adres asiedlaczek@kongreskobiet.pl     z tytułem "train the trainers".

Lista miejsc ograniczona!

Partnerem projektu jest islandzka organizacja Centre for Gender Equality.

Projekt współfinansowany z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji.